07.00 - zbiórka przed wyjazdem do Pilzna na mecz ligowy z Rzemieślnikiem.

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Inna forma zaproponowana przez państwa

więcej informacji w zakładce: Menu główne->Wspomóż San

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Podsumowanie 3 kolejki..

• autor: canarhinos, 2016-08-31 09:11

Efektowna wygrana Wisłoki ze Stalą Rzeszów, kolejne zwycięstwo JKS-u Jarosław w Jedliczu, Stal z Gorzyc lepsza w starciu ze Stalą z Mielca, Stal Nowa Dęba rozbita u siebie przez Lechię Sędziszów Małopolski, wysokie zwycięstwo Rzemieślnika w starciu z Kolbuszową i niespodziewany remis beniaminka ze Skopania z Lubaczowem. To skrót tego co działo się na ligowych boiskach II ligi w 3 kolejce. W rozwinięciu prezentujemy komplet wyników, strzelców i krótki opis. Zachęcamy do lektury.

P. Nowak 3',67', P. Haracz 8',45', K. Łękawa 76'

Gospodarze nie dali żadnych szans drugiej drużynie Stali. Wisłoka przed przerwą prowadziła już 3-0 po bramce Nowaka oraz dwóch trafieniach Haracza. Dębiczanie po przerwie dołożyli jeszcze dwa gole i wysoko pokonali niżej notowanych rywali. Wisłoka notuje bardzo dobry początek sezonu odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu, dodając do tego remis z pierwszej kolejki pozwala im to z 7 punktami na koncie zająć 4 miejsce w tabeli. Stal natomiast gra w kratkę - była to ich druga wyjazdowa porażka i z 3 punktami na koncie Stalowcy zajmują 11 miejsce w tabeli.

Nafta Jedlicze - JKS Jarosław 2-4

P. Znój 87', M. Latkiewicz 90' - S. Sobolewski 48', D. Lis 62', M. Bielecki 70', J. Bąk 91'

Do bardzo ciekawego starcia doszło w Jedliczu, gdzie beniaminek Nafta mierzył się z aktualnym liderem rozgrywek Jarosławskim JKS-em. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie przyniosła bramek. W drugą część spotkania lepiej weszli gracze przyjezdnych, którzy wyszli na trzy bramkowe prowadzenie. Gospodarze strzelając pod koniec meczu dwie bramki mieli jeszcze szansę na "wyciągnięcie" wyniku, ale JKS przeprowadził w doliczonym czasie gry skuteczną akcję i ostatecznie pokonał beniaminka 4-2 i z kompletem zwycięstw zachował pozycję lidera. Gracze z Jedlicza w dalszym ciągu pozostają bez ligowych punktów notując trzecią porażkę z rzędu.

Stal Gorzyce - Stal II Mielec 2-1

D. Toś 55', 78' - A. Halwa 57'

fds W pojedynku dwóch Stali lepsza okazała się ta z Gorzyc, dla której zwycięstwo z Mielczanami było drugim z rzędu. Widać, że gospodarze zapomnieli już o lekcji otrzymanej od JKS-u w pierwszej kolejce i wkroczyli na właściwe tory. Prawdziwym bohaterem Gorzyczan był Dominik Toś autor dwóch trafień dla gospodarzy. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 55' jednak goście błyskawicznie odpowiedzieli rywalom doprowadzając do remisu. Bramka na wagę trzech punktów padła na ok. 10 minut przed końcem meczu. Stal Mielec po efektownym zwycięstwie na inaugurację teraz notuje drugą porażkę z rzędu, bowiem w poprzedniej kolejce nie zapewniła boiska. Honorowego gola dla Mielczan zdobył A. Halwa. Gorzyczanie pną się w tabeli i są już na 6 miejscu natomiast Mielczanie zajmują 9 miejsce.

Stal Nowa Dęba - Lechia Sędziszów Małopolski 2-5

T. Franuszkiewicz 24', samobójcza 91' - Sz. Majcher 17', 21', S. Hosa 37', M. Hulek 45', J. Sado 51'

Wysoko i łatwo rozprawili się zawodnicy Lechii z grającymi na własnym obiekcie graczami Stali. Widać, że gra na własnym obiekcie nie służy zawodnikom z Nowej Dęby bowiem ponieśli oni tutaj dwie wysokie porażki (Stal Mielec 1-4). Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gracze z Sędziszowa, którzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie po golach Majchra. Chwilę później goście zdobyli kontaktową bramkę autorstwa Franuszkiewicza, jednak pod koniec pierwszej połowy kolejne dwie bramki dołożyli przyjezdni i prowadzili już różnicą trzech bramek. Po przerwie Lechia prowadziła już 5-1 i jasne było, że gospodarze już tego spotkania nie wygrają. W doliczonym czasie gry Stal zdobyła jeszcze jednego gola, ale niczego on już nie zmienił. Lechia po trzech kolejkach zajmuje 3 miejsce (7 punktów), natomiast Stal plasuje się na 10 miejscu z zaledwie jednym zwycięstwem.

Rzemieślnik Pilzno - MKS Kolbuszowa 4-0

D. Siemek 1', M. Anioł 20', W. Tomasiewicz 50', P. Barycza 70'

Gospodarze zrehabilitowali się swoim kibicom za porażkę z poprzedniej kolejki, kiedy to zostali rozbici przez JKS 7-1. Tym razem pewnie pokonali na własnym obiekcie, do tej pory najsłabiej spisujący się zespół ligi. Gospodarze mocno rozpoczęli to spotkanie wychodząc na prowadzenie już w 1'. W około 20' podwyższyli swoje prowadzenie, zaś po przerwie wbili rywalom jeszcze dwie bramki. Ostatecznie Rzemieślnik pokonał MKS 4-0 i wskoczył na 5 miejsce w tabeli, natomiast MKS ciągle bez zdobyczy punktowej zamyka ligową stawkę.

Wisan Skopanie - Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1

M. Sabo 22' - P. Parciak 85'

Bardzo wyrównany pojedynek stoczył beniaminek ze Skopania z faworytem tego meczu Pogonią-Sokół. Gospodarze stawiają swoje pierwsze kroki na II ligowych boiskach, zaś gracze z Lubaczowa w poprzednim sezonie otarli się o awans do I ligi, dlatego faworyt tego meczu był jeden. Zawodnicy beniaminka nie składali jednak broni i to właśnie oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie, po uderzeniu z dystansu. Przez dalszą część spotkania to Lubaczowianie dążyli do wyrównania natomiast gospodarze przez długi czas umiejętnie się bronili. Obie ekipy kilkakrotnie uderzały w obramowanie bramki jednak nie zdołały zdobyć gola. Przyjezdni bramkę wyrównującą zdobyli w końcowym okresie spotkania skutecznie egzekwując rzut karny. Obie drużyny mają po tyle samo punktów w tabeli (4), jednak lepszy bilans Pogoni sprawia, że są o jedno oczko wyżej, a mianowicie na 7 pozycji.