07.00 - zbiórka przed wyjazdem do Pilzna na mecz ligowy z Rzemieślnikiem.

Sponsoring

Zostań sponsorem klubu sportowego San Gorzyce !!

Zareklamuj się poprzez:

- Bilbordy na obiektach sportowych klubu sportowego (np. na ogrodzeniu, lub za bramkami).

- Inna forma zaproponowana przez państwa

więcej informacji w zakładce: Menu główne->Wspomóż San

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Podsumowanie 20 kolejki..

• autor: canarhinos, 2016-05-12 10:44

W 20 kolejce rozgrywek jarosławskiej okręgówki juniorów starszych zawodnicy strzelili w sumie 29 bramek. Pewne i wysokie zwycięstwa odniosły zespoły lidera z Gorzyc i wicelidera z Hureczka, które pokonały kolejno Wiązownicę i Sieniawę. Bardzo emocjonujący pojedynek zobaczyli kibice w Pruchniku, gdzie Start podzielił się punktami z Wólczanką. Bardzo cenne i wysokie zwycięstwo odnieśli gracze z Kańczugi, którzy pokonali w Roźwienicy Syrenkę. W meczu rozegranym awansem lepsi byli gracze z Jarosławia, którzy ograli Ostrów. W tej kolejce pauzowali gracze z Gniewczyny, zaś trzy punkty za mecz z Tryńczą zgarnęli zawodnicy Majdanu Sieniawskiego.

więcej w rozwinięciu..

Sobota (07.05.2016):

San Gorzyce - KS Wiązownica 7-0

W. Tołpa, K. Krzeptoń 2, Paweł Jajak, K. Kubrak 3

Start Pruchnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1

A. Jarosz - T. Ilasz

Podziałem punktów zakończył się bardzo emocjonujący mecz w Pruchniku, gdzie Start podejmował Wólczankę. W tym bardzo ważnym dla obu drużyn meczu nie wyłoniono ostatecznie zwycięscy. Choć już w pierwszej połowie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Jarosza to nie udało im się utrzymać przewagi. W końcówce spotkania bramkę wyrównującą dla gości zdobył niezawodny T. Ilasz, dla którego było to już 30-ste trafienie w tym sezonie. Z podziału punktów najbardziej ucieszyli się zawodnicy Sanu z Gorzyc i Hureczka, którzy powiększyli swoje przewagi na obiema ekipami. Warto wspomnieć, że drużyna z Wólki Pełkińskiej przystąpiła do tego spotkania wzmocniona graczami występującymi w III lidze (bramkarzem Sobczakiem i pomocnikami Wójcikiem oraz Flakiem). Dla podopiecznych trenera M. Mikłasza była to pierwsza strata punktów w rundzie wiosennej.

Syrenka Roźwienica - MKS Kańczuga 2-9

S. Branowski, P. Gemra (samobójcza) - S. Kałamarz 3, J. Argasiński 2, K. Pilch 2, K. Drozd, R. Konieczny

Fatalne spotkanie rozegrali zawodnicy Syrenki, którzy walczą o utrzymanie w lidze. Gospodarze aby czuć się bezpiecznie musieli wygrać swój mecz ze słabo spisującą się wiosną drużyną z Kańczugi. Jednak zawodnicy MKS-u nie pozostawili swoim rywalom złudzeń i wysoko ograli rywali wbijając im aż 9 bramek! Już po zaledwie pięciu minutach goście po trafieniach Argasińskiego i Kałamarza prowadzili 2-0. Dwadzieścia minut później w odstępie 2' strzelili kolejne dwie bramki i wtedy już było wiadomo, że tego meczu nie przegrają. Gospodarze co prawda w 30' strzelili bramkę kontaktową ale nie przyniosła ona zrywu. Po przerwie kanonadę strzelecką kontynuował MKS, a Syrenkę stać było tylko na jedną bramkę. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Kałamarz, zaś Argasiński i Pilch dołożyli po dwa trafienia. MKS odniósł zatem swoje drugie zwycięstwo z rzędu i wydaje się, że wrócił na odpowiednie tory, zaś Syrenkę czeka dalsza walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

San Hureczko - MKS Sokół Sieniawa 6-0

H. Baran, A. Partyka, P. Serwański, M. Śmierzyński 3

Gracze wicelidera z Hureczka nie pozostawili rywalom z Sieniawy żadnych złudzeń na wywiezienie jakichkolwiek punktów, pewnie ogrywając Sokół 6-0. Zawodnicy gospodarzy już do przerwy prowadzili z rywalami 3-0 po bramkach Barana, Partyki i Serwańskiego. Do istotnej dla wyniku meczu zmiany doszło w przerwie, kiedy to Krajewskiego zastąpił Śmierzyński. Zawodnik gospodarzy potrzebował zaledwie 16' na skompletowanie hat-tricka i stał się bohaterem gospodarzy. Sokół w starciu z Sanem zaprezentował się tak jak do tego przyzwyczaił w rundzie wiosennej - czyli zawiódł na całej linii i nawet nie powalczył o korzystny rezultat i  gdyby nie zdobycze punktowe zgromadzone na jesień teraz pewnie znalazł by się w strefie spadkowej. Zawodnicy Sanu natomiast efektownie podnieśli się po ubiegłotygodniowej porażce z Ostrowem i w pełni zrewanżowali się Sieniawie za jesienną porażkę (5-1). Ten wynik sprawia, że walka o mistrzostwo ligi i awans będzie się toczyć do ostatniej kolejki, bowiem przed graczami z Hureczka ważne pojedynki z czołówką ligi m.in. Gniewczyną, Wólką Pełkińską, Pruchnikiem i Gorzycami.

Majdan Sieniawski - Wisłoczanka Tryńcza  3-0 (walkower)